Marta Kaim

Chciałabym Wam przybliżyć pewną znakomitą osobę – Martę Kaim.

Jeśli ktoś z Państwa nie miał jeszcze okazji zapoznać się z działalnością Marty to od razu  serdecznie zapraszam na stronę www.martakaim.pl lub na Facebook https://www.facebook.com/martakaimcoach/

Martę (mam nadzieję, że mogę tak napisać, gdyż Marta także preferuje taki kontakt ze swoimi klientkami, jak zdążyłam zauważyć, i nie będzie mi miała chyba tego za złe 🙂 ) miałam okazję posłuchać osobiście na jednym ze spotkań organizowanych w naszym rejonie przez Kobiecanki.pl – 23.02.2017 r.  I jestem zachwycona – mądra, sympatyczna i bardzo ciepła kobieta, którą słucha się z wielką przyjemnością. Spotkanie to odbyło się pod nazwą „Jesteś ważna!”.

Marta Kaim jest trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem oraz autorką programów mentorsko-coachingowych Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!. Ma na swoim koncie także dwie książki : „Jesteś ważna” i „Pisanie jest ważne”. Pracowała długo w korporacji, odnosząc sporo sukcesów jednak w pewnym momencie życia wybrała inną drogę i zaczęła zajmować się właśnie tym, co możemy teraz obserwować na jej stronach, czytać w książkach czy słuchać na szkoleniach – czyli wszystko to, co możemy odnieść do rozwoju osobistego.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć – to istnieje także utworzona przez Martę na facebooku Grupa Jesteś ważna!

https://www.facebook.com/groups/293344314339007/?ref=bookmarks

Bardzo inspirujące rzeczy się tam dzieją, np. ostatnio był „Tydzień wdzięczności”. Oczywiście wzięłam w nim udział :). Zapisywałam sobie wszystko w notesiku i był to bardzo dobry tydzień – refleksyjny ale i zarazem bardzo pouczający. Od razu człowiek poczuł się lepiej. Zdradzać Wam szczegółów nie będę. Może będzie jeszcze powtórzony, a jak nie to posty też można znaleźć teraz na grupie. Dodatkowo co tydzień w każdy poniedziałek o godz. 10:00 Marta jest live – czyli na żywo prowadzi transmisję i opowiada o rzeczach, które są dla nas ważne. Ja akurat jestem w tym czasie w pracy ale później także można to odsłuchać.

Wracając do lutowego spotkania – było bardzo „powerujące”. Była mowa o tym jak ważne jest to abyśmy budowały swoje poczucie wartości, abyśmy znalazły czas TYLKO dla siebie (do tej pory powtarzamy z koleżankami hasło „mam czas!”) – bo my jesteśmy ważne. Każda z nas jest tak samo ważna, nie ma mniej ważnych czy ważniejszych – słowa Marty ale i ja się pod nimi podpisuję – i każda z nas musi zadbać o samą siebie tzw „zdrowy egoizm”. Ciekawym ćwiczeniem były Karty Mocy.  Były na nich napisane wskazówki. Moje koleżanki dostały karty z konkretnymi słowami – oddech, sukces i powiedziały, że faktycznie to jest to czego potrzebują. Ja miałam napisane „Czego pragniesz” i faktycznie zdałam sobie sprawę, że tak do końca to ja chyba sama nie wiem czego w tym momencie najbardziej potrzebuję.  Śmiałam się, że może właśnie tego ciastka 🙂 Ale już pracuję nad tym 😉

Na koniec spotkania mogłyśmy zakupić książki i dostać dedykację – z czego oczywiście skorzystałam. Marta jeszcze chętnie z każdym rozmawiała i pamiątkowe zdjęcie także z każdym zrobiła.

Jak będziecie mieli okazję to szukajcie takich spotkań – Marta na swoich stronach daje znać gdzie będzie. Dziś tj 15-03-2017 r. np był na żywo bezpłatny webinar: Jesteś ważna! o godz. 20 organizowany wspólnie ze zlotemysli.pl.

Książek (bo posiadam obie ;)) jeszcze niestety nie przeczytałam, gdyż czytam teraz co innego, ale jak przeczytam to na pewno napiszę o tym parę słów.  A w najbliższą sobotę znów będę miała okazję posłuchać Marty Kaim na żywo 🙂 O tym także napiszę parę słów później…

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać tak wspaniałą osobę, dlatego też teraz z Wami się tym dzielę!

 

2 komentarze

  1. Gosiu cudowny wpis! Podzielam twoją refleksje! Cudowna kobieta….zresztą my też jesteśmy fantastyczne! A przede wszystkim- jesteś ważna?
    Uwielbiam twojego bloga?

  2. Gosiu cudowny wpis! Podzielam twoją refleksje! Cudowna kobieta….zresztą my też jesteśmy fantastyczne! A przede wszystkim- jesteś ważna?
    Uwielbiam twojego bloga?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *