Kamila Rowińska „Kobieta Niezależna” Wrocław 2017

23 kwietnia 2017 r postanowiłam sama się wybrać na szkolenie „Kobieta Niezależna” , które prowadzi Kamila Rowińska. Bardzo chciałam poznać ją bliżej. W dniu wcześniejszym byłam w Dzierżoniowie, o czym Wam już zdążyłam napisać szybciej.

II Dolnośląskie Forum Business & Motivation – link do wpisu

Tam także swoje wystąpienie miała Kamila Rowińska – bardzo fajnie poprowadzone, niestety trwało tylko godzinkę jak dobrze pamiętam. Byłam tam z moim narzeczonym, który także słuchał z wielkim zainteresowaniem. Wiedziałam już, że dobrze zrobiłam kupując bilet na „Kobietę Niezależną”.

Szkolenie odbyło się we Wrocławiu we Wrocławskim Centrum Kongresowym, ul. Wystawowa 1. Ogromna sala i cała zapełniona.

Przyjechałam dość wcześnie i Pani Kamila stała wśród przybyłych gości i podpisywała swoje książki i robiła zdjęcia. Zespół RBC – Rowińska Business Coaching prężnie obsługiwał punkt sprzedaży, gdzie można było nabyć różne gadżety i przede wszystkim książki Kami Rowińskiej ale nie tylko.

A jak ja bym mogła przepuścić taką okazję? Oczywiście kupiłam książkę i jeszcze zdążyłam załapać się na autograf i zdjęcie przed rozpoczęciem szkolenia :). Jakże to jest przemiła, otwarta, ciepła i sympatyczna osoba! Dla każdego miała chwilę czasu na króciutką pogawędkę. Powiedziałam jej, że wczoraj byłam w Dzierżoniowie i też ją tam widziałam. Zapytała czy przyszłam tutaj,  decydując się po wczorajszym spotkaniu. Powiedziałam, że już dużo wcześniej kupiłam bilet.

jaka moja radość 🙂
elegancka i piękna kobieta (to nie o mnie oczywiście) – ja tego dnia mało korzystnie wyglądałam co podwójnie traciłam hahaha

 

Zanim zobaczyłam na żywo Panią Kamilę myślałam, że to jest taka prawdziwa businesswomen – uśmiechnięta ale jednak taka niedostępna i taka mimo wszystko poważna. Ale po dwóch minutach już wiedziałam, że jest inaczej – można by tak kolokwialnie powiedzieć w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu „równa babka”. Bardzo młoda, na zdjęciach wygląda sporo poważniej, żartobliwa, nawet z siebie się zaśmieje ale jednocześnie konkretna, wzbudzająca od razu sympatię, szacunek i uznanie. I nie czujesz się przy niej jak ktoś gorszy, biedniejszy, co często zdarza się w spotkaniach z jakimiś ludźmi wysoko postawionymi – czujesz się przy niej jak równy z równym, człowiek z człowiekiem. Uważam, że po tym poznaje się człowieka z klasą! Niczym się nie wywyższa a przecież ma ogromną wiedzę, sporo sukcesów i spory majątek. Sama przyjemność poznać taką osobę i móc czerpać od niej wiedzę.

Szkolenie było bardzo intensywne, było sporo zadań i nie było obijania ;). Pani Kamila chodziła po sali i sprawdzała ;), mimo że to naprawdę duża sala. Najbardziej zapamiętałam jedno z ćwiczeń, które uświadomiło mi jak stoję z kasą ;).  Niestety nie mogę „sprzedawać” Wam tej wiedzy, bo jestem zdania, że to jest czyjaś ciężka praca i nie można tego podkradać i nawet nie wolno.

🙂
Marcin Kokoszka – człowiek, który miał milion długu a dzięki Kamili Rowińskiej wyszedł z tego i ma teraz więcej ale na plusie 🙂

Wpis ten postanowiłam napisać, gdyż akurat moja koleżanka znalazła tegoroczne szkolenie „Kobieta Niezależna” we Wrocławiu i zapytała się czy idę.  Napisałam, że byłam rok temu i trochę chyba za wcześnie, by je powtórzyć, bo wiedza stamtąd wyniesiona jeszcze w głowie jest. Plany tam podjęte bardzo powoli ale są realizowane 🙂 Ale przypomniałam sobie, że wpisu nie ma z tego szkolenia i postanowiłam to nadrobić. Szkolenie w tym roku odbędzie się 28 września 2018 r także w Centrum Kongresowym (obok Hali Stulecia), teraz w promocji kosztuje 177 zł. Jeśli ktoś jest w stanie sobie na to pozwolić to na pewno nie będą to pieniądze zmarnowane.

link do opisu szkolenia i zakupu biletu

Na szkoleniu tym panuje bardzo fajna atmosfera. Ja byłam sama, było paręset osób ale spokojnie się tam odnalazłam i spędziłam pożytecznie czas ;). Po tym szkoleniu pewne decyzje były bardziej odważne i nie żałuję ich w ogóle.

W jednej z dłuższych przerw była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kamilą Rowińską czy wzięcia autografu. Zdjęcia można było robić swoim telefonem czy aparatem ale można było też skorzystać z usług fotografa, który jest cały czas obecny podczas szkolenia i robi fotorelację z całego dnia – firma Shootit. Później te zdjęcia publikowane są na stronie facebook Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching

link do strony na FB

strona FB – 1 link do zdjęć ze szkolenia Kobieta Niezależna 23.04.2017

strona FB – 2 link do zdjęć ze szkolenia Kobieta Niezależna 23.04.2017

Ile ja się naoglądałam tych zdjęć szukając siebie. I wiecie co? Nie znalazłam swojego zdjęcia :/. I w sumie do teraz nie wiem czemu, może nie kazano go publikować 😉 :P. Ale je mam ! Ja bym nie odpuściła tematu, więc napisałam prośbę do Shootit czy mogliby odnaleźć moje zdjęcie i mi je przysłać.Akurat miałam dość charakterystyczną bluzkę 😉 jak nigdy, bo zawsze prawie jestem ubrana na czarno. I wysłali mi :))) Uważam, że było najlepsze, gdyż chyba tylko na moim zdjęciu jest widoczny cały napis, o co poprosiłam fotografa..

zdjęcie: Shootit dla Rowińska Business Coaching

Ale wiecie co było największym zaskoczeniem? Tyle ludzi tam było, a jak podeszłam ja, to Pani Kamila zapytała się mnie czy my się dziś jakoś nie widziałyśmy, bo mnie skojarzyła. A ja taka sierotka nie chcąc zabierać innym czasu, czekającym na swoją kolej – odpowiedziałam szybko nie ciągnąc już dalej rozmowy, że tak – rano byłam po autograf i po zdjęcie koło punktu sprzedaży i uciekłam ;). Oczywiście w przerwie nie wszyscy zdążyli i na koniec była jeszcze jedna możliwość zrobienia zdjęcia i wzięcia autografu, ale już po zakończeniu szkolenia. A wiecie jak pani Rowińska zaczęła kolejną część spotkania? Powiedziała, że niektórzy nie zdążyli ale są tak obrotne osoby, że już drugi raz byli 😉 Może nie tak słowo w słowo ale o to chodziło. Sama do siebie się zaśmiałam, bo tak poczułam, że to chyba o mnie 😉 Chyba, że jeszcze ktoś tak zrobił ;).

A teraz takie praktyczne informacje. Szkolenie kosztowało mnie 147 zł.  Kupiłam sporo wcześniej – końcem grudnia 2016 r., korzystając z promocji (teraz też jest czas promocji i warto je zakupić). Skorzystałam z parkingu koło Zoo (kawałek za). Teraz jest napisane, że cena za dzień w niedzielę to 20 zł.  Ja zapłaciłam 15 zł. Kawałek trzeba było dojść ale chyba max 5 min. Nie parkowałam przy Hali Stulecia na tym parkingu, bo tam kiedyś za kilka godzin więcej zapłaciliśmy. A szkolenie było od 10:00 do 19:00. Z tego co pamiętam to nawet się trochę przedłużyło, bo ok 20:00 byłam dopiero w aucie.

www.parkingprzyzoo.pl

Każdy uczestnik otrzymywał zeszyt ćwiczeń, które wykonywaliśmy podczas tego dnia i który jest bardzo przydatny na potem, bo zawiera wiele ważnych informacji jak np. deklaracja kobiety niezależnej, którą kilka razy powtarzaliśmy wszyscy razem 🙂

mam ten zeszyt nadal 🙂

Naprawdę warto się tam wybrać!

Ach i jeszcze jedna rzecz.  Na samym końcu była największa promocja – możliwość zakupu pakietu szkoleń wartego grubo ponad 10 tys za sporo mniej. Miałam myśl, by go kupić, ale że wiedziałam, że czekają mnie zmiany i pewnej osobie nie do końca mogę ufać (i miałam rację!), więc te zmiany mogą mnie kosztować utratą obecnej pracy, więc nie zdecydowałam się na nie. Z pracy sama  ostatecznie zrezygnowałam i z jednej strony dobrze, że nie kupiłam tego pakietu, bo bym troszkę miała problem finansowy ale z drugiej strony trochę tego żałuję, bo w sumie jakbym zainwestowała w siebie to może teraz miałabym szansę na lepsze stanowisko (choć obecne bardzo sobie chwalę :)). A jakoś bym sobie musiała wtedy poradzić i pewnie bym to jakoś ogarnęła :). Jak moja sytuacja się dobrze ustabilizuje to pójdę tam raz jeszcze i będę czyhać na tą okazję. Bo promocja była limitowana i jaki był wyścig po zapisy 🙂 Teraz wiem przynajmniej, że trzeba być na to przygotowanym…

I na koniec ostatnie zdjęcie. To co kupiłam otrzymałam w papierowej torbie, na której było wypisanych 6 zasad budowania stabilności stabilności finansowej wg Kamili Rowińskiej. Wycięłam sobie to i wisi u mnie na ścianie 🙂

6 zasad budowania stabilności finansowej wg Kamili Rowińskiej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *